• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад

Попівська початкова школа Тернівської сільської ради

Адреса: 20735 с.Попівка, Черкаського району, Черкаської області, пров. Романенка, 2А
Телефон: 92-4-11

В.о. директора – Семинога Лідія Антонівна


З 1879 року – це початкова школа сільської управи. У 1883-1903 роках – церковно-парафіяльна школа, яка була відкрита за сприянням видатного вченого І.І.Мечникова. Ольга Миколаївна, дружина Мечникова, писала: «Ілля Ілліч почав з того, що віддав свою професорську платню, одержану при виході у відпустку, на спорудження школи у нашому маєтку Попівці Київської губернії».
За рішенням земства у 1912 році побудоване нове приміщення. З 1916 року- єдина трудова семирічна школа. У 1928 році до основного приміщенн були прибудовані ще 2 класні кімнати. Такою будівля залишилася до нинішнього часу.
У школі навчались Лахно Анатолій Іванович – декан філософського факультету, доцент Європейського університету у м. Києві, має більше 20 наукових та науково-просвітницьких публікацій, підручники. Бондаренко Олена Андріївна- завідувач лабораторії центру зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості оцінювання Черкаського ОІПОПП.
Яриніч Юрій Олегович- старший викладач кафедри кібернетики Черкаського національного університету ім.Б. Хмельницького.

Кількість учнів – 16.
У школі працює 4 учителі, із них:
- 2 має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
- 2- «спеціаліст першої категорії».


Школа працює над проблемою «Оптимальне поєднання інноваційних і традиційних форм та методів роботи з метою підвищення якості уроку та його результативності». У школі обладнано 4 навчальні кабінети. До послуг учнів бібліотека, спортивна кімната, спортивне містечко, ігровий майданчик. Комбінована майстерня, їдальня, квітково- казкова долина. Обладнано кімнату комп’ютерних технологій, де проводять уроки вчителі різних предметів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій. Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді, в школі функціонує 2 гуртки, якими охоплено 100% учнів.
Проте для забезпечення належних умов функціонування навчального закладу буде проведено косметичний ремонт коридорів та придбання НКК.

Кiлькiсть переглядiв: 958

Коментарi